Hizmetlerimiz

Arsa Yatırımları

Sektörün lider inşaat firmaları ile bizzat tek yetkili satış ofisi olarak çalıştığımız için doğru arsanın ekspertiz ve matematik hesabını müteahhit çerçevesinde karlılık oranları doğrultusunda belirleriz. 

Gayrimenkul danışmanımız size sadece arsa/taşınmaz göstermez, sizi dinler ve sürecin bir parçası olur. Mülkünüzün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımları tanıtım ve pazarlama planlarını belirler. İnternette ilan verme ve branda asmanın ötesinde çalışmalar yapar/yaptırır. Büyük kitlelere ulaşmak için dijital, network ve tüm pazarlama çalışmalarını kullanır.


Ticari Yatırımlar

Her ticari mülkün farklı bir alıcı kitlesi olduğunu bilerek hedef kitleyi doğru belirleriz. Doğru profildeki alıcılara ulaşacak tanıtım araçları ile pazarlama çalışmasını tamamlarız.


Doğru Hedef Kitleyi Belirlemek

Ankara genelinde fabrika, depo, lojistik merkezi, endüstriyel bina, plaza, ofis gibi gayrimenkullerin pazarlamasına aracılık ettiği için kurumsal yapıya uygun profesyonellerle çalışırız.

İnşaat Sektörü 

Artan konut ihtiyacına paralel olarak, arsa sahiplerinin arsalarının mevcut durumundan daha iyi bir değere ulaşma istekleri doğrultusunda,  İlgili Müteahhit firmayı belirlemek. 
* Alt yapı ve projelendirmeyi sağlamak 
* Doğru hedef kitleye doğru pazarlama ve satış stratejisi ile sunmak 
* Süreci verimli takip etmek 
* Her iki tarafında karlılığını sağlamak